shapka_top.png

 

 

Київ Дрезден автобус

Київ Дрезден автобусЗ Вашого дозволу спробуємо порівняти подорож Київ - Дрезден (автобус) і переліт на літаку. Переліт, звичайно ж, займе набагато менше часу, ніж переїзд за маршрутом Київ - Дрезден. Автобус дійсно не зможе подолати таку відстань за кілька годин.

Однак, існує безліч людей, які бояться літати на літаку. До того ж, в авіакомпаніях існують дуже неприємні обмеження на перевезення багажу. Наприклад, клієнтам економ-класу, найчастіше, дозволяють провозити не більше двадцяти п'яти кілограм. Очевидно, що в порівнянні з цим, автобус Київ-Дрезден вигідно відрізняється можливістю взяти з собою стільки багажу, скільки потрібно.

Не секрет, що багато людей відвідують Європу з метою відвідування магазинів і придбання якісних європейських товарів. Один з популярних маршрутів для цього напрямку є Київ-Дрезден. Автобус, в цьому випадку, надає набагато більші можливості, ніж може надати будь-яка авіакомпанія.

Наступний плюс переїзду Київ-Дрезден:  автобус обійдеться набагато дешевше, ніж переліт.

Отже, рейс Київ-Дрезден (автобус) має ряд переваг, які неможливі в разі вибору інших способів подорожі. Тим більше, що наші автобуси здійснюють рейси з багатьох міст України, в яких не завжди розташовані міжнародні аеропорти. А якщо Ви любите подорожувати великими компаніями, то кращого способу пересування просто неможливо придумати.

Ми будемо раді надати Вам кращі умови для подорожі нашими комфортабельними автобусами.

Автобуси відправляються з таких міст: Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк, Ковель. Маршрут проходить через такі міста: Дрезден, Лейпциг, Єна, Ерфурт, Айзенах, Гіссен, Франкфурт на Майні, Манхайм, Карлсруе, Штутгарт.