shapka_top.png

 

 

Автобус Київ Париж вартість

Наша компанія займається якісними і надійними пасажирськими перевезеннями в країни Європи. Ми гарантуємо комфортабельні умови поїздки в кожному нашому автобусі. Якщо у Вас є мрія відвідати одне з найкрасивіших міст усього світу, наша компанія допоможе Вам її здійснити. Пропонуючи Вам автобус Київ Париж, вартість якого уточнюється у наших консультантів, ми гарантуємо Вам те, що він буде в пункті призначення точно за графіком. За час нашої роботи ми продемонстрували надійний сервіс і увагу до інтересів наших пасажирів.

Автобус Київ Париж вартістьДля цінителів максимального комфорту покупка квитків на автобус Київ Париж, вартістю вказаною на сайті, здійснюється онлайн протягом декількох хвилин. Так само забронювати квиток можна за телефоном або написавши на електронну пошту. Вартість автобуса Київ Париж в такому випадку буде оплачена при посадці або в касах нашої компанії. Бронювання доступна для наших пасажирів за 90 днів до відправлення, що буде дуже зручно для групових туристичних поїздок.

Головною нашою перевагою є наші комфортабельні автобуси, обладнані кухнею, аудіо-та відеосистемами, туалетом і клімат-контролем. На кожного пасажира розраховане місце в багажі до 40 кг. А завдяки нашим стабільним рейсам, вартість автобуса Київ Париж залишається доступною кожному.

При замовленні квитків відразу і в зворотний бік на автобус Київ Париж, вартість буде дешевше, а всі хвилюючі Вас нюанси уточнюються у наших консультантів. У нас в наявності всі необхідні ліцензії на міжнародні перевезення. Приємним сюрпризом, крім доступної вартості автобуса Київ Париж, буде безлімітний Wi-Fi, яким оснащений кожен наш автобус.