shapka_top.png

 

 

Автобус Київ Франкфурт на Майні

Ви не були в Європі? Ви хотіли б здійснити подорож по прекрасним європейським автобанам? Вихід є - автобус Київ-Франкфурт на Майні!

Автобус Киев Франкфурт на МайнеВашій увазі представляються прекрасні комфортабельні автобуси. Безпеку  Вашої  незабутньої подорожі по українським і європейським дорогам забезпечать  найдосвідченіші водії, що володіють відповідною кваліфікацією. Персонал, який обслуговує рейси автобусів Київ - Франкфурт  на Майні, забезпечить комфортну, легку  і приємну подорож по запланованому маршруту. Автобус Київ – Франкфурт на  Майні - це вибір для тих, хто любить приємні дорожні пригоди, прекрасні пейзажі за вікном автобуса, знайомство і спілкування з новими людьми. По ходу рейсу автобуса Київ-Франкфурт на Майні  Ви будете проїжджати повз прекрасні  європейські  міста, що дозволить Вам насолодитися і без того приємною і дуже комфортною поїздкою. В дорозі Вас чекають спеціально обладнані стоянки, на яких Ви можете скористатися чистими доглянутими вбиральнями. Є можливість зарядити телефон, ноутбук, планшет. У спеціалізованих магазинах на стоянках Ви зможете придбати необхідні побутові товари, які, можливо, були забуті або не знайдені перед  подорожжю.

Ми раді вітати Вас на рейсових автобусах Київ-Франкфурт на Майні!

Автобуси відправляються з таких міст: Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк, Ковель. Маршрут проходить через такі міста: Дрезден, Лейпциг, Єна, Ерфурт, Айзенах, Гіссен, Франкфурт на Майні, Манхайм, Карлсруе, Штутгарт.