shapka_top.png

 

 

Продаж квитків

 1. Квиток є договором між перевізником та пасажиром, який дає право пасажиру використати поїздку відповідно до даних, зазначених у квитку.
 2. Придбаний квиток свідчить про те, що Пасажир проінформований про використання та збереження персональних даних і дав згоду на їх обробку.
 3. Придбаний квиток свідчить про те, що Пасажир ознайомлений і згоден з Правилами перевезення пасажирів і багажу.

 4. Квиток є іменним документом для проїзду, передача третім особам заборонена.
 5. За тарифом «туди і назад» видається один бланк квитка на поїздку в обидва кінці, який необхідно зберігати до прибуття в кінцевий пункт.
 6. Пасажир, який має точну дату зворотнього виїзду, зобов'язаний підтвердити її по телефону або в офісі ТОВ «ЄВРОВОЯЖ» не пізніше, ніж за 72 години до виїзду (без врахування вихідних).
 7. Пасажири, які придбали квиток з відкритою датою, повинні забронювати дату від'їзду по телефону або електронною адресою (e-mail) ТОВ «ЄВРОВВОЯЖ» не менше ніж за 14 днів. Реєстрація пасажирів здійснюється за наявності вільних місць.
 8. Зворотній квиток з «відкритою датою» дійсний 6 місяців з моменту продажу.
 9. Компанія залишає за собою право продавати заброньовані місця, які не оплачені протягом  24 годин з моменту бронювання.
 10. У разі запізнення пасажира до автобусу на час посадки, зазначеного у квитку, квиток вважається анульованим, і грошова компенсація пасажиру не повертається. 


Придбання квитка:

1. Для придбання квитка (проїзного документа), пасажир зобов'язаний коректно подати необхідну інформацію: 

 • прізвище, ім'я на латині, так як в закордонному паспорті;
 • дату і рік народження (ЧЧ.ММ.РР.);
 • серію і номер закордонного паспорта;
 • дату передбачуваної поїздки(туди чи туди/назад);
 • контактний номер тел .;
 • електронну адресу поштової скриньки (e-mail).
2. Замовлення вважається виконаним після отримання пасажиром квитка або посадкового талону, в друкованому або електронному вигляді. Не оплачене замовлення протягом 24 год підлягає анулюванню.
3. Квиток, придбаний он-лайн, необхідно обміняти на оригінальний квиток міжнародного зразка у представника компанії перевізника при посадці в автобус.
4. Квиток, придбаний зі знижкою, передбачає наявність документа, що підтверджує обґрунтованість застосування знижки під час поїздки (пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження дитини, для студентів - ISIC). У разі відсутності документа, що підтверджує право користування пільгами, пасажир має право використовувати поїздку тільки після здійснення доплати до повної вартості квитка (без урахування знижки).
5. Купуючи квиток в офісі або через онлайн купівлю на сайті ТОВ «ЄВРОВОЯЖ», ціна може відрізнятися від ціни, пропонованої в агентствах або Інтернеті.

Зміни зареєстрованих даних в квитку:

 

1. Зміни даних у квитку є платною послугою, вартість якої становить 10 євро (в разі зміни даних в Україні, оплата проводиться в гривнях, за курсом Національного Банку України на день подання заяви стосовно змін). Перенесення дати сплаченого квитка менше ніж за 24 години до відправлення рейсу не можливе.
2. Внесення змін даних у квитку проводиться в письмовому порядку, шляхом написання заяви на e-mail або в офісі компанії.
3. Вносити самостійно будь-які виправлення в квиток забороняється. В даному випадку, квиток вважається недійсним. 4. Усі зміни в квиток вносить уповноважена особа ТОВ «ЄВРОВОЯЖ», підтверджуючи штампом компанії.
5. У разі, якщо дані зареєстровані в квитку, не відповідають параметрам рейсу або  документам, пред'явленими  Пасажиром, пасажир не має права використовувати цю поїздку або має право використовувати поїздку після здійснення доплат за внесення змін


Надійність, сервіс і увага до пасажирів!