shapka_top.png

 

 

Продаж квитків

 1. Квиток є договором між перевізником та пасажиром, який дає право пасажиру використати поїздку відповідно до даних, зазначених у квитку.
 2. Придбаний квиток свідчить про те, що Пасажир проінформований про використання та збереження персональних даних і дав згоду на їх обробку.
 3. Придбаний квиток свідчить про те, що Пасажир ознайомлений і згоден з Правилами перевезення пасажирів і багажу.

 4. Квиток є іменним документом для проїзду, передача третім особам заборонена.
 5. За тарифом «туди і назад» видається один бланк квитка на поїздку в обидва кінці, який необхідно зберігати до прибуття в кінцевий пункт.
 6. Пасажир, який має точну дату зворотнього виїзду, зобов'язаний підтвердити її по телефону або в офісі ТОВ «ЄВРОВОЯЖ» не пізніше, ніж за 72 години до виїзду (без врахування вихідних).
 7. Пасажири, які придбали квиток з відкритою датою, повинні забронювати дату від'їзду по телефону або електронною адресою (e-mail) ТОВ «ЄВРОВВОЯЖ» не менше ніж за 14 днів. Реєстрація пасажирів здійснюється за наявності вільних місць.
 8. Зворотній квиток з «відкритою датою» дійсний 6 місяців з моменту продажу.
 9. Компанія залишає за собою право продавати заброньовані місця, які не оплачені протягом  24 годин з моменту бронювання.
 10. У разі запізнення пасажира до автобусу на час посадки, зазначеного у квитку, квиток вважається анульованим, і грошова компенсація пасажиру не повертається. 


Придбання квитка:

1. Для придбання квитка (проїзного документа), пасажир зобов'язаний коректно подати необхідну інформацію: 

 • прізвище, ім'я на латині, так як в закордонному паспорті;
 • дату і рік народження (ЧЧ.ММ.РР.);
 • серію і номер закордонного паспорта;
 • дату передбачуваної поїздки(туди чи туди/назад);
 • контактний номер тел .;
 • електронну адресу поштової скриньки (e-mail).
2. Замовлення вважається виконаним після отримання пасажиром квитка або посадкового талону, в друкованому або електронному вигляді. Не оплачене замовлення протягом 24 год підлягає анулюванню.
3. Квиток, придбаний он-лайн, необхідно обміняти на оригінальний квиток міжнародного зразка у представника компанії перевізника при посадці в автобус.
4. Квиток, придбаний зі знижкою, передбачає наявність документа, що підтверджує обґрунтованість застосування знижки під час поїздки (пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження дитини, для студентів - ISIC). У разі відсутності документа, що підтверджує право користування пільгами, пасажир має право використовувати поїздку тільки після здійснення доплати до повної вартості квитка (без урахування знижки).
5. Купуючи квиток в офісі або через онлайн купівлю на сайті ТОВ «ЄВРОВОЯЖ», ціна може відрізнятися від ціни, пропонованої в агентствах або Інтернеті.

Зміни зареєстрованих даних в квитку:

 

1. Кожний випадок зміни даних у придбаному квитку розглядається Перевізником індивідуально.
2.Зміни даних у квитку є платною послугою, вартість якої становить 15% від вартості квитка. Перенесення дати сплаченого квитка менше ніж за 24 години до відправлення рейсу не можливе.
2. Внесення змін даних у квитку проводиться в письмовому порядку, шляхом написання заяви на e-mail або в офісі компанії.
3. Вносити самостійно будь-які виправлення в квиток забороняється. В даному випадку, квиток вважається недійсним. 4. Усі зміни в квиток вносить уповноважена особа ТОВ «ЄВРОВОЯЖ».
5. У разі, якщо дані зареєстровані в квитку, не відповідають параметрам рейсу або  документам, пред'явленими  Пасажиром, пасажир не має права використовувати цю поїздку або має право використовувати поїздку після здійснення доплат за внесення змін.
6.   Перенесення фіксованої дати виїзду можливе тільки 2 рази з глибиною переносу протягом 30 днів.
7.  Невикористані квитки з перенесеною датою виїзду поверненню не підлягають.


Надійність, сервіс і увага до пасажирів!