shapka_top_ukr.png

 

 

Про компанію

Шановні пасажири!
Повідомляємо Вам, що з 20.03.2018 р. тарифи на проїзд будуть підвищені.
Просимо купувати квитки на свята заздалегідь.

З моменту створення в 1993 році фірма "Євровояж" спеціалізується на автобусних пасажирських перевезеннях.

У 1999 році ми відкрили перший рейсовий маршрут Київ-Кельн, в 2000 році додався маршрут Київ-Штуттгарт, в перспективі маршрут Київ-Мюнхен. У Німеччині бронюванням і продажем квитків займається наш партнер DEUTSCHE TOURING GmbH.

За роки роботи на ринку автобусних пасажирських перевезень ми здобули великий досвід, який гарантує  стабільність і успіх нашої компанії.

Наша мета - забезпечити максимальний комфорт для пасажирів в дорозі.  Пасажири їдуть без пересадок. Маршрут продуманий таким чином, що пасажир в дорозі проводить тільки одну ніч, яка доводиться на транзитне перевезення через Польщу. Ми плануємо рейси так, щоб максимально скоротити час в дорозі. Посадка/висадка пасажирів здійснюється тільки в денний час. Зупинки передбачені на залізничних або автобусних вокзалах великих міст. Разом з невисокою вартістю квитка усе це робить автобусну подорож з нами надзвичайно привабливою!

Автобуси обладнані аудіо- і відеосистемами. Ми пропонуємо пасажирам для перегляду багатий вибір фільмів. У вартість квитка включені чай абоі кава в дорозі.

Фірма "Євровояж" має в розпорядженні власну сервісно-ремонтну базу. Усі автобуси проходять передрейсову підготовку та, крім того, щорічний технічний огляд в Німеччині. У екстрених випадках ми подаємо резервний автобус.

Ми робимо все, щоб Ви зручно і швидко дісталися до місця призначення!

Подорожуйте разом з "Євровояж"!

Основний девіз нашої фірми -
Надійність, сервіс та  увага до пасажирів!